Itiksen Gigantti on uudistunut ja avaa ovensa entistä monipuolisempana! Uudistettu myymälä kattaa kaksi kerrosta mahtavia tuotteita aina nappikuulokkeista televisioihin ja kokonaisiin keittiöihin.
Uudistuksen myötä Gigantti tarjoaa asiakkailleen entistä paremman asiointikokemuksen, oli kyseessä sitten kodinelektroniikka, tekninen tuki tai keittiöratkaisujen suunnittelu.
Avajaisia vietetään Itiksen Gigantissa torstaista sunnuntaihin 16.-19.1.2025! Luvassa on upeita tarjouksia ja yllätys ensimmäiselle 200 asiakkaalle. Tsekkaa tarkemmat tiedot alta!
Avajaistarjouksia
Torstaista sunnuntaihin 16.–19.1.2025 on luvassa avajaishuumaa mahtavien tarjousten kera!
- Jaossa yllätysämpärit ensimmäiselle 200 asiakkaalle – ovet avautuvat torstaina 16.1. jo klo 9, joten ole ajoissa paikalla!
- Avajaistarjouksina muun muassa Iphone 16 -sarja -200 € (100 kpl erä) ja Macbook pro -mallit -150 € (100 kpl erä) – muita tarjouksia löydät etukäteen jo Gigantin verkkosivuilta!
Tarjoukset ovat voimassa 16.–19.1.2025 Itiksen Gigantissa, ellei toisin mainita. Kutakin tarjoustuotetta 1 kpl/asiakas/yritys. Tarjoustuotteita on reilusti, mutta erät ovat rajalliset. Osa tuotteista toimitusmyyntinä. Ei jälleenmyyjille. Kaikki tarjoukset myös yrityksille.
Aukioloajat ja sijainti
Myymälä sijaitsee Itäkadun puolella. Sisäänkäynti löytyy kauppakeskuksen sisältä 1. kerroksesta keskusaukion läheisyydestä.
Huomio avajaispäivänä: Myymälään kuljetaan vain yläkerran kautta. Alakerrasta kulku ainoastaan ulos.
Myymälä palvelee avajaisviikonloppuna seuraavasti:
- to 16.1. klo 9-21
- pe 17.1. klo 10-20
- la 18.1. klo 10-19
- su 19.1. klo 12-18
Tervetuloa tutustumaan uuteen myymälään